Badania warunków w miejscach pracy.

brak zdjęciaPrezentowana firma działa pod nazwą Laboratorium Badań Środowiskowych Pachorek-Jurowska i od 2009 roku zajmuje się świadczeniem usług z zakresu badania środowiska pracy. Przeprowadzane są pomiary drgań, badania natężenia oświetlenia oraz wiele innych badań. Na ich podstawie można ocenić ryzyko zawodowe oraz określić jakie środki zaradcze i zabezpieczenia należy stosować w przypadku pracy na konkretnym stanowisku. Oferta kierowana jest do różnych firm, ale przede wszystkim do zakładów pracy działających w przemyśle i różnych niebezpiecznych branżach. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi pomiary drgań i inne badania są wykonywane bardzo dokładnie.

Nazwa: Laboratorium Badań Środowiskowych Pachorek-Jurowska Sp. J. Jadwiga Pachorek, Katarzyna Jurowska

Adres: Grabowa 10 58-200 Dzierżoniów

Adres www: www.fundacjawitelo.pl