Magdalena Jaraszek - psychoterapia rodzinna

brak zdjęciaZdrowe relacje w rodzinie są podstawą równowagi psychicznej jej członków. Istnieje jednak wiele powodów, dla których te niezwykle ważne relacje mogą się zepsuć. Mogą być to na przykład drastyczne różnice poglądów. Często wydaje się, że rodzina całkowicie straciła umiejętność dogadywania się ze sobą, jednak okazuje się, że nawet największym problemom można w większości przypadków zaradzić. Pozwala na to psychoterapia rodzinna. Warszawa wie do kogo się zwracać w takich przypadkach! Gabinet psychologiczny Magdaleny Jaraszek to miejsce, do którego możecie przyjść z każdym problemem. W jego ofercie znajduje się również psychoterapia rodzinna. Warszawa pełna jest rodzin, które dzięki Magdalenie Jaraszek znalazły wspólny język pomimo różnic charakterów.

Nazwa: ANGA Magdalena Jaraszek

Adres: gen. Leopolda Okulickiego 7/9 05-500 Piaseczno